زمان مناسب عکاسی خواب نوزاد، هفت تا دوازده روزگی می باشد، زیرا نوزاد ها در این بازه زمانی خوابشان سنگین است و عکاس به راحتی می تواند از نوزادان عکس های خواب نوزادی بگیرد، هنگام عکاسی فرم نوزاد را عوض کند و در عین حال نوزاد هم از خواب بیدار نمی شود.

عکس خواب نوزاد

تجربه ی آتلیه السا نشان می دهد، بهترین، ماندگارترین و خاص ترین عکس های دوران کودکی مربوط به دوران نوزادی و عکس های خواب نوزاد می باشد. پس بهتر است در دوران بارداری برای این عکاسی برنامه ریزی کنید.

آتلیه نوزاد خوب در جردن

زیرا هنگامی که نوزاد به دنیا می آید والدین به دلیل مشغله این دوران به کلی عکس دوران نوزادی را فراموش می کنند.

زمان عکاسی نوزادی

معمولا این این جمله را از پدر و مادرها می شنویم که “وقتی نوزادمون به دنیا اومد اونقدر درگیر کارهای نوزادمون شدیم که فراموش کردیم برای عکاسیش اقدام کنیم.

 

الان که نوزادمون دو ماهه هست هم میتونیم از اون عکس های خواب دوران نوزادی بگیریم؟” که معمولا در این دوران که نوزاد چهل روزگی خود را رد می کند، ما عکس های بیداری از نوزاد می گیریم و ژست ها و فرم های عکاسی کاملا عوض می شوند. مثل عکس زیر

عکاسی_نوزادی

پس شاید بهتر باشد از همین دوران بارداری به فکر رزرو زمان مناسب برای عکاسی از نوزاد خود باشید. نگران این هم نباشید که تاریخ دقیق زایمان مشخص نیست، ما یک وقت تقریبی برای شما رزرو می کنیم و دو هفته قبل از عکاسی نوزادان با شما تماس می گیریم و هماهنگی های لازم را جهت تاریخ دقیق عکاسی نوزاد با شما انجام می دهیم.

 

مشاهده ی گالری نوزاد

رفتن به اینستاگرام السا

رفتن به تلگرام السا