برای مادرانی که در انتظار یک فرزند هستند، زمان مناسب بین 28 تا 36 هفته است. در این زمان شکم  شما بزرگ شده است در عین حال آنقدر راحت هستید که به راحتی ژست بگیرید.

برای مادرانی که در انتظار دو قلو یا بیشتر هستند، زمان بین 26 تا 32 هفته مناسب است زیرا احتمال این که دو قلو ها زودتر به دنیا بیایند بیشتر است.

آرایش صورت و مو

گریم حرفه ای صورت پیشنهاد میشود به طوری که چهره و مو ساده و موقر به نظر برسد، در عین حال زیباترین حالت چهره مادر به خوبی نمایان  شود. این کار نه تنها کار عکاستان را آسانتر خواهد کرد بلکه خودتان نیز با احساس زیبایی و اعتماد به نفس در جلسه عکاسی خود حضور پیدا خواهید کرد اگر چه در صورتیکه هزینه آرایش حرفه ای متناسب با بودجه شما نیست، آرایشی که خودتان برای یک مراسم ویژه انجام می دهید نیز مناسب خواهد بود.

ژست گرفتن

به عکاس خود اعتماد کنید  تا شما را در جهتی قرار دهد که در زیبا ترین حالت خود به نظر برسید. چیزی که عکس های بارداری را از  دیگر عکس های پرتره متمایز میکند این است که در عکسهای بارداری تمرکز عکس بر شما، شخصیت و احساسات شما و نمایش پیوند بین شما و کودکی که در انتظار اوهستید قرار دارد. بسیاری از ژست های بارداری مانند دستها در کنار دل یا نگاه به سمت دل بیانگر احساسات و عمق ارتباط شماست. برخی دیگر از ژست های بارداری بر انحنای زیبای بدن شما تاکید دارد.

چه لباسی بپوشیم

  1. هر آنچه که در آن احساس راحتی و زیبایی میکنید بپوشید .لیست زیر برای مشتریان آتلیه ما پیشنهاد میشود:
  2.  لباس اسپرت و رسمی(ترجیحا لباسها هماهنگی رنگی داشته باشند.)
  3.  کفش مناسب و تمیز همراه داشته باشید (در غیر این صورت امکان استفاده از کفشهایی که در خیابان پوشیده اید در آتلیه نمیباشد.
  4. لباس زیر دکلته و ترجیحا کرم رنگ همراه داشته باشید.
  5. لطفا متناسب با تعداد عکسهایی که میخواهید لباس همراه داشته باشید. (5_6 دست لباس در آتلیه السا موجود است)

توضیحات: استفاده از لباس های آتلیه رایگان بوده و بابت آن هزینه جداگانه دریافت نخواهد شد. (در صورت استفاده از لباس اتلیه به ازای پوشیدن هر لباس می بایست حداقل دو عدد عکس از همان لباس داشته باشید)

لباسها حتما اتو کشیده باشند و برای جلوگیری از چروک شدن داخل چمدان گذاشته نشود.

اگر عکاس شما در عکاسی بارداری تخصص داشته باشد، معمولا لباسها، پارچه ها و دیگر وسایل مخصوص بارداری را در آتلیه خود آماده دارد. مزیت این مورد این است که دیگر مجبور به خرید لباس های گران قیمت و متنوع  بارداری نخواهید شد.

در ضمن هنگام عکاسی بارداری خود ممکن است دیگر لباسهایی که خود خریده اید دیگر اندازه تان نباشند. این داستان واقعی است! و برای بسیاری از مشتریان ما اتفاق افتاده است