دوره های آموزشی استودیو السا

  • کارگاه جامع عکاسی: مدرس آقای امیر بحرپیما

  • ورکشاپ آموزش  عکاسی نوزاد: مدرس خانم مینا متین

  • ورکشاپ آموزش عکاسی بارداری: مدرس خانم مینا متین

  • ورکشاپ فتوشاپ و رتوش: مدرس خانم مینا متین

  • ورکشاپ فیلمبرداری و تدوین: مدرس آقای امیر بحرپیما

video

افرادی که علاقه مند به  ورود در بازار کار عکاسی نوزاد و کودک و عکاسی بارداری می باشند می توانند با گذراندن دوره های کاملا عملی و تخصصی که در استودیو السا برگزار می گردد به این هدف نائل شوند. خوبی دورهای آموزش عکاسی و فیلمبرداری السا این است که علاقمندان به این حوزه در محیط خود استودیو تکنیک ها و موارد مورد نیاز این رشته را از کسانی که سالها در این رشته تجربه دارند به صورت کاملا عملی فرا بگیرند و پس از آن به راحتی در حوزه عکاسی نوزاد و فیلمبرداری کودک و تهیه کلیپ و تدوین فعالیت خود را آغاز نمایند. همچنین بسیاری از هنرجوهای استودیو السا کسانی بودند که افراد حرفه ای در حوزه عکاسی و فیلمبرداری بوده اند ولی در زمینه عکاسی نوزاد و بارداری یا در زمینه تدوین فیلم تجربه کمی داشته اند و  در این ورکشاپ های تخصصی شرکت کرده اند و توانسته اند در مدت زمان کوتاه این تخصص ها را فرا بگیرند.

این کارگاه آموزشی عکاسی، مناسب افرادی است که می خواهند حرفه ی عکاسی نوزاد خود را ارتقاء دهند. در این کارگاه رازهای ژست های بی نظیر نوزادی را خواهید آموخت. همچنین نکات طلایی روتوش پوست نوزاد را می آموزید.

سرفصل های ورکشاپ آموزش عکاسی نوزاد

آماده کردن استودیو برای عکاسی نوزاد.

آرامش دادن به نوزاد و خواباندن او (شامل آشنایی با زبان بدن و حالت های نوزاد.)

انواع ژستهای نوزادی و گذر از ژستی به ژست دیگر.

پیچیدن یا رپ کردن نوزاد در انواع دور پیچ های نوزادی به روش های متنوع.

نکات ایمنی عکاسی نوزاد.

نکات نورپردازی و ترکیب بندی عکس نوزاد.

تکنیک های روتوش عکس نوزاد.

ژست نوزاد به همراه اعضای خانواده.

عکاسان در هر مرتبه ی عکاسی می توانند با یادگیری این نکات، عکاسی حرفه ای نوزاد را بیاموزند. لازم است کار با تنظیمات دوربین، فتوشاپ پایه و دانش اولیه نورپردازی را از قبل فراگرفته باشند.


کارگاه عملی آموزش عکاسی نوزاد، السا استودیو

دوستای نازنین و علاقمند به عکاسی نوزاد، برای شرکت در دوره های ورکشاپ عکاسی نوزاد می تونید با استودیو تماس بگیرید و یا شماره تماستون رو برای ما دایرکت کنید 🌸🌸
.
برای شرکت کنندهای این دوره یه سوپرایز عالی داریم
. 🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁
.
تلفن : 09120570470

کلاسهای آموزشی عکاسی، ادیت و ورکشاپهای تخصصی السا این مزیت را دارند که هنرجو بعد از اتمام کلاسها می تواند کار خود را بصورت حرفه ای آغاز کند.

video
video

بریم نظر مهسا جان را که یکی از هنرجوهای دوره آموزش عکاسی نوزاد عمومی و ورکشاپ عکاسی نوزاد السا بودند را درباره این ورکشاپ آموزشی ببینیم.